spining - rezervace
Nacházíte se: FITPEOPLE > Trenéři >

Dominika Krejcarová

Dominika Krejcarová

Ke sportu mě vedli rodiče od mala. Od školky jsem dělala gymnastiku, za 10 let jsem prošla sportovní, moderní i akrobatickou a naučila se díky tomu správně držet a ovládat tělo. Potom jsem dělala atletiku. Ze zdravotních důvodů jsem s aktivním sportem přestala a začala chodit na aerobní aktivity jako bosu, kickbox a podobně. Později jsem začala cvičit také s činkami, že až v 18 je velký paradox, protože oba moji rodiče fitness navštěvují a už jako malá jsem tam chodila s nimi. K soutěžím už byl potom jenom kousek, jako fitness a bodyfitness závodnice jsem prošla dvě soutěžní sezóny. V současné době studuji biomedicínskou techniku na Báňské univerzitě, mám přednášky na lékařské fakultě a předměty jako anatomie, patologie, fyziologie a rehabilitace mi pomáhají pochopit principy lidského těla, zefektivnit cvičení a brát ohled na zdraví.

Závodní úspěchy:

2013:

2. místo Mistrovství Moravy žen

4. místo Mistrovství ČR žen

1. místo Mistrovství Moravy juniorů

1. místo Mistrovství ČR juniorů

2. místo Mistrovství ČR žen ve fitness

2014:

3. místo Mistrovství Evropy juniorů ve fitness

Jako osobní trenérka ve Fitpeoplu Vám ráda pomůžu seznámit se s prostředím fitness, zlepšit fyzickou kondici, zhubnout nebo nabrat svaly. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a snažím se najít co nejlepší a nejpříjemnější cestu k dosažení jeho cílů. Při trénincích se snažím, aby nebyly stereotypní a byly také odreagováním, kladu velký důraz na techniku cvičení a zdraví. Kromě strojů a činek využívám různé pomůcky. Konkrétně na flowinu vedu také skupinové lekce, na kterých Vás ráda uvidím. Lekce probíhají v pohodovém tempu, tak aby je zvládl začátečník, ale tělu dají zabrat i zkušenější cvičenci.

Osobní trénink lze domluvit po telefonu na čísle 603 903 242 nebo mne můžete kontaktovat na email: d.krejcarova@seznam.czExtrifit
edited by n.e.s.p.i. tisk stránky | mapa stránek