spining - rezervace
Nacházíte se: FITPEOPLE > Relaxace > Solárium Billa >

Solární kosmetika

SOLÁRNÍ KOSMETIKA - ASTROLINE SOLAR

Kvalitní česká kosmetika za přijatelné ceny!

ASTROLINE SOLAR DUO je řada solárních zesilovačů, obsahujících tyrosin, z něhož po slunění vzniká v pokožce vlastní kožní barvivo.

ASTROLINE SOLAR DUO vyniká zcela unikátním a moderním dvoufázových systémem, který umožňuje dosažení stejného efektu na pokožce jako při použití mléka, avšak bez dráždivých emulgátorů. Při protřepání lahvičky s ASTROLINEM SOLAR DUO a po nastříkání na pokožku vzniká emulze. Tato se ihned rozpadá a do pokožky se dostávají účinné látky jak z vodné, tak i z tukové složky. "Level systém" zajišťuje optimální rozprostření přípravku na pokožce a tím zabezpečí stejnoměrnost opálení.

Jednotlivé přípravky ASTROLINE SOLAR DUO se vzájemně liší složením, které odpovídá požadavkům zákazníků co do typů pokožky, tak co do účinků. Stupeň zesílení opálení je znázorněn na výrobku počtem hvězdiček. Řada je doplněna o lehký nemastný tělový sprej po opalování ASTRO AFTER, se silným hydratačním účinkem a opět se zesilovačem opálení. Je velmi příjemně parfemován..

Přípravky ASTROLINE SOLAR jsou vyráběny výhradně z dovozních surovin od renomovaných firem jako např. Henkel, Merck, Shell, Ajinomoto aj. Vlastní výroba probíhá v Brně, tím je dosažena příznivá cena a prvotřídní kvalita ASTROLINE SOLAR.

více...

SOLÁRNÍ KOSMETIKA - NOWUM

Kvalitní česká kosmetika za přijatelné ceny!

NOWUM cosmetics maximalizuje a zintenzivňuje opálení a svou péčí minimalizuje nežádoucí účinky záření. Tyrosin obsažený v tomto přípravku se vlivem UV záření přemění v tělu vlastní melanin - kožní barvivo a výrazně zesílí zlatohnědou barvu pokožky. Luxusní přísadou kosmetiky Nowum je leknínový olej, účinně chránící pokožku před stárnutím. Složky leknínového oleje odstraňují volné radikály a blokují enzymy stárnutí - elastázu, hyaluronidázu a cyklooxygenázu vznikající v pokožce při slunění.

více...

SOLÁRNÍ KOSMETIKA - ORANJITO

Kvalitní česká kosmetika za přijatelné ceny!

Oranjito je nejznámější a nejrozšířenější česká solární kosmetika. Nabízí 4 stupně obsahu látek pomáhající získat hlubší opálení, dle opálení pokožky.

Stupeň (Level) 2 je určen neopálené pokožce,
Level 3 mírně opálení,
Level 4 (Babassu mléka) pro opálenou pokožku.

V každém stupni naleznete několik příjemných vůní, od neutrálního bílého čaje po melounovou či karamelovou. Oranjito nabízí speciální melounový gel na mastnou a problematickou pokožku.


více...
Extrifit
edited by n.e.s.p.i. tisk stránky | mapa stránek