spining - rezervace
Nacházíte se: FITPEOPLE >

Akce

03. 06. 2014 - Nic není nemožné. Jen chtít!Ahoj jmenuji se Jarmila Kodýmová, ale od malička mi neřeknou jinak než Jájo. Je mi 28 let. Před dietou jsem vážila 170 kg,

100_0786.jpg

měřím 182 cm. Pracuji 8 let jako servírka. Od té doby co držím dietu tak mě baví sport, který mi kompletně změnil život. Ráda plavu, jezdím na kole, chodím do přírody. Se štítnou žlázou se léčím (hypofunkce) od 11 let, na kterou jsem se vždy vymlouvala, když se mě někdo zeptal na nadváhu.
Proč si se rozhodla, nebo jaký byl impuls začít hubnout?

Asi 6 let jsem nestoupla na váhu. Když jsem se podívala do zrcadla, tak jsem si nepřipouštěla, že to co vidím je špatně. A utěšovala jsem se tím že lidí co mají obezitu je spousty a taky žijí. Pak jsem jednou byla u lékařky, kde jsem se musela zvážit, jakmile sem viděla to číslo na váze, tak sem řekla a dost, to byl okamžik zlomu. Dost to mě vyděsilo a řekla jsem si, takhle teda ne, přeci takhle už žít nemůžu a nechci! Věděla jsem že, sama to nezvládnu. Proto jsem si našla na internetu několik fitcenter a osobních trenérů. Po týdnu přemýšlení a hledaní odvahy jsem nakonec zavolala Lukáši Topinkovi. Po osobní konzultaci se mě ujal a začali jsme na mém těle pracovat.

Bylo těžké se odhodlat začít něco dělat, byla si nervózní, nebo měla si strach?

Strach jsem měla obrovský! Ale Lukáš mi moc pomohl tenhle strach překonat. Já chtěla cvičit pouze v době, kdy ve fitku nebyli lidi. Trenér to respektoval, ale postupem času mi ukázal, že se nemám za co stydět, naopak mě podporoval. Ukázala jsem tím jednak sobě a lidem, že mi není jedno jak vypadám a chci na sobě makat.

Pro pokračování....

...návrat zpět

Extrifit
edited by n.e.s.p.i. tisk stránky | mapa stránek