spining - rezervace
Nacházíte se: FITPEOPLE >

Akce

07. 11. 2014 - Flowin -Moderní tréninkový systém pocházející ze Švédska


Flowin:


Díky tomuto tréninkovému konceptu, procvičíte celé tělo, zlepšíte svoji kondici, zformujete postavu a vyrovnáte dysbalance těla, svalů.

Flowin je speciální cvičební deska s pohyblivými (filcovými ) podložkami pod nohy a ruce. Tyto klouzající podložky kladou odpor podle toho, jak veliký tlak na ně vytváříme i čím více na ně tlačíme, tím méně kloužou. Díky tomuto můžete náročností cviků přizpůsobit své fyzické kondici a svým schopnostem. Cvičení vychází z přirozených pohybů těla, pohyby jsou plynulé a bez doskoků. Trénink je vhodný pro všechny věkové kategorie, dokonce i pro děti školního věku.


Původ FLOWINU:

Tato cvičební deska byla vyvinuta ve Švédsku pro přípravu vrcholových desetibojařů, kteří potřebují

pro své výkony trénink všech svalů. Právě flowin jim umožnil procvičit současně svaly celého těla, bez zatěžování kloubů, pouze z využitím hmotnosti vlastního těla.

Flowin je určen pro profesionální trénink i rehabilitaci.


HLAVNÍ BENEFITY:


- vysoké nároky na zapojení hlubokého stabilizačního svalového systému, a tím přispění ke správnému držení těla a zlepšení celkové kondice.

- odbourání dysbalancí.

- rehabilitace po úrazech, stabilizace kloubů, náprava či prevence problémů s páteří.

- všeobecná kondiční příprava vrcholového sportovce i začátečníka.

- šetrné zapojení svalů, které s činkami nebo s pomocí strojů zapojíte velice složitě.

- variabilní využití pro mnoho lidí s různými cíly.

Obecně nutno říct, že se jedná o zajímavou pomůcku, která si našla místo u mě, tak i u mých klientů a vrcholových sportovců. Rozhodně díky netradičnosti nabourává stereotyp a přináší nový prvek do tréninku. Navíc její využití pro posílení středu těla a kloubních stabilizátorů je opravdu perfektní.


...návrat zpět

Extrifit
edited by n.e.s.p.i. tisk stránky | mapa stránek