spining - rezervace
Nacházíte se: FITPEOPLE >

Akce

28. 10. 2019 - Platební metody

Pojďte si připomenout, kterými platebními metodami můžete u nás zaplatit.

Na našich pobočkách bedřichov, billa a Modřice hotově a platební kartou

Hlavní platební metodou na našich pobočkách je placení v hotovosti po každé návštěvě, popřípadě platební kartou. Těmito metodami si u nás můžete dobít i určitou částku na deposit, abyste nemuseli po každé návštěvě útratu platit zvlášť. Z depositu pak můžete platit veškeré zboží a služby. Deposit zůstane na vaší kartě navždy, avšak nelze vybrat. Výpis vaší útraty Vám bude chodit na vaši e-mailovou adresu, pokud vám výpis nechodí, stačí na některé z našich poboček požádat o přiřazení e-mailové adresy k vašemu účtu. Sleva, která se pojí s dobitím, platí 1 rok. Viz ceník.

Vystavíme Vám Fakturu

Částku na váš deposit, nebo koupit členství či permanentku, lze také na fakturu. Jednou z možností je zaslat údaje na e-mail: info@fitpeople.cz, popřípadě si fakturu vyžádat na pobočce. Pokud chcete vystavit fakturu pro pojišťovnu, je nutné o ni požádat ihned při nákupu, později už nebude možné ji vystavit. Jakýkoliv jiný doklad o přijaté platbě Vám zpětně rádi vystavíme.

Přes Gopay

Novější verzí je nákup přes náš rezervační systém, kde si můžete dobít deposit nebo zakoupit členství pomocí Gopay: přímo platební kartou nebo převodem. V případě, že nemáte přihlašovací údaje do rezervačního systému můžete si je vyžádat na pobočce nebo na e-mailu info@fitpeople.cz.

Stravenky

Přijímáme také všechny stravenky, na které však nevracíme, multisport karty, active pass a další.

Pokud si ještě nejste ohledně placení na našich pobočkách jistí, zkontaktujte nás a my vám rádi poradíme.

Fitpeople


...návrat zpět

edited by n.e.s.p.i. tisk stránky | mapa stránek