spining - rezervace
Nacházíte se: FITPEOPLE >

Akce

10. 11. 2011 - Soboty 12.00-14.00 fitcentrum nad Billou: čas vyhrazený pouze ženám

Nejste spokojena s postavou? Máte chuť se sebou něco dělat, ale chybí vám potřebná odvaha začít cvičit? S představou, že "zrovna vás" si budou všichni návštěvníci fitcentra prohlížet, raději nikam nejdete? Tak právě pro vás jsou tyto hodiny určeny. Milé dámy, studentky i maminky na mateřské dovolené tímto vás zveme na cvičení do fitcentra Fitpeople nad Billou a těšíme se na společné pohodové cvičení

V současném světě převratných technologií a globální automatizace většina lidí žije stále méně aktivním způsobem života. Lidé jezdí autem, místo aby chodili do práce pěšky, sportovní aktivity sledují pasivně, místo aby se zapojili aktivně. Tento typ pasivity a sedavého způsobu života škodí fyzickému i psychickému zdraví. Proto je třeba zavést sport jako každodenní součást života.

Sport, pohybová aktivita vám zaručeně vyplaví do krve spoustu endorfinů. Endorfiny mohou ovlivnit naši náladu a přinést pocity euforie, pocity uvolnění a pohody. Pravidelná sportovní aktivita a jídelníček, který vám sestavíme na míru, posílí vaši fyzickou kondici.

Pod dohledem profesionálních trenérů Lukáše Topinky (dvojnásobný mistr světa v kulturistice) a Renaty Hanákové (osobní trenérka kondičního a zdravotního cvičení a fitness ) začněte účinně formovat postavu.

Speciálně pro ženy je fitcentrum uzavřeno a je plně k dispozici jen vám, a to každou sobotu od 12 do 13.30 hodin. Cena jednoho tréninku je pouhých 100Kč!
Kde? fitcentrum nad Billou vHavlíčkově ulici č. 13.
Podmínkou je rezervace na čísle 776 090 829.

Pojďte spolu s námi bojovat proti šedivému počasí dobrou náladou.

...návrat zpět

Extrifit
edited by n.e.s.p.i. tisk stránky | mapa stránek