spining - rezervace
Nacházíte se: FITPEOPLE >

Akce

16. 05. 2012 - Rozšíření kardio zóny na vaše přání

Abychom vyšli vstříc vašemu obrovskému zájmu, došlo k rozšíření kardio zóny ve fitness na Bedřichově o unikátní bruslařský trenažér Cardio Wave, který v Jihlavě najdete jedině ve fitness Fitpeople. Přijďte si vyzkoušet novinku od Technogymu, která Vás bude bavit a zároveň obohatí Váš trénink.

Cardio Wave od výrobce Technogym, světové jedničky v oblasti kardio trenažerů, umožňuje trojdimenzionální pohyb, který vychází z bruslení, a tím pádem se zapojuje kompletně celá muskulatura nohou, boky, hýžďové svaly a záda. Cardio Wave zprostředkuje přirozený a bezpečný pohyb, který zároveň představuje velký kalorický výdej a efektivní tvarování hýžďových svalů a svalů dolních končetin. Je vhodný pro sportovce všech věkových kategorií a všech výkonnostních úrovní.

Obrovskou předností a novinkou u tohoto stroje, který simuluje bruslení, je pohyb, který výrobce označuje jako „multiplanar“(„ hladce klouzavý do více stran“). Nohy vykonávají pohyb víceméně dozadu a do strany, ne ovšem ve směru přímo rovnoběžně do strany, ale v dráze opisující tvar vejce. Tím je napodobeno bruslení. Tento specifický pohyb zaručuje nejen zapojení požadovaných svalových skupin (svaly nohou, boků; hýžďové svaly a zádové svalstvo). Pohyb na trenažéru je hladký, pracuje s odporem, ale bez nežádoucího dopadu. Posiluje se tím celková stabilita kloubů nohy. Navíc si jízdu na stroji rozhodně užijete, přináší více zábavy, než byste od kardio sekce čekali.

Jak a proč cvičit na Cardio Wave? Video: zde.


...návrat zpět

Extrifit
edited by n.e.s.p.i. tisk stránky | mapa stránek